...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLDISPLAY |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стенд |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бірюзовий |
| Регульовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 20 кг |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Панель для логотипу | Так |
| Комплектація колесами | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




